Kalkulator kosztów i oszczędności*

Kalkulator dla aktualnie płaconych rachunków miedzy 100zł – 500 zł. Jeżeli rachunki miesięczne są wyższe, na dole strony proszę przejść do odpowiedniego kalkulatora.

Ważna informacja

Poniższa kalkulacja ma tylko charakter orientacyjny i pozwala poznać w przybliżeniu z jakimi kosztami i oszczędnościami wiąże się założenie odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej do aktualnego zużycia energii. Czynników mających wpływ na końcową ofertę jak tak dużo, że nie jesteśmy w stanie podać na tym etapie dokładnych danych. Aby dokonać dokładnej wyceny, musimy poznać szereg zmiennych takich jak np. konstrukcja dachu, miejsce instalacji, parametry nasłonecznienia itp. dlatego zachęcamy, zostaw nam adres e-mail lub numer telefonu a skontaktujemy się. Obiecujemy, nie męczymy telefonami i ciągłym spamem naszej oferty.

Dodatkowo proszę pamiętać, że wiele gmin udziela dodatkowych dofinansowań. Zostawiając nam informacje gdzie dokładnie mieści się obiekt na którym ma zostać zamontowana instalacja – jesteśmy w stanie uwzględnić ewentualne korzyści wynikające z tych programów.

0.00 KW

Roczne zużycie energii (KW)

0.00 Kwp

Zapotrzebowanie na moc

0.00

Ilość paneli

0.00 PLN**

Szacunkowa cena instalacji

0.00 PLN***

Symulacja maksymalnej kwoty uzyskanej z ulgi podatkowej i dofinansowania z programu Mój Prąd

0.00 PLN****

Szacowany koszt miesięcznej raty kredytu

0.00 PLN*****

Szacowany koszt miesięcznej raty kredytu pomniejszony o sumę uzyskaną z dotacji i ulg i podzieloną przez okres kredytowania.

0.00 PLN******

Już w pierwszym roku, instalacja będzie mogła wyprodukować energię elektryczną o podanej równowartości

Jeżeli płacisz miesięcznie za prąd więcej niż 500 zł

Zainteresowany/a dokładną wyceną?

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

** Na końcową cenę instalacji ma wpływ bardzo wiele czynników których nie jesteśmy w stanie zaimplementować w prosty kalkulator podglądowy. Szczegółową ofertę przedstawimy po skontaktowaniu się z nami i przeprowadzonym audycie.

*** Maksymalna kwota jaką można uzyskać z programu Mój Prąd oraz zaoszczędzić z termomodernizacyjnej ulgi podatkowej. Czy maksymalną kwotę uda się uzyskać, uzależnione jest od wysokości płaconego podatku.

**** Założenia kredytowe: Okres spłaty: 84 miesiące, wpłata początkowa: 2000 zł, oprocentowanie roczne 6,96%

***** Kwota została uzyskana poprzez odjęcie od szacowanej kwoty miesięcznej raty kredytu, kwoty uzyskanej z dofinansowania Mój Prąd oraz ulgi termomodernizacyjne, podzielonej  przez czas kredytowania.

****** Przyjęte założenia: cena energii elektrycznej – 0,67zł/kWh, produkcja energii elektrycznej z 1kWp – 1000 kWh (standard dla Polski), 70% wytworzonej energii przechowywane będzie w sieci, 30% zostanie wykorzystane bezpośrednio.

Jeżeli płacisz miesięcznie za prąd więcej niż 1000 zł lub chcesz instalację fotowoltaiczną na cele komercyjne

Kontakt

80-298 Gdańsk, ul. Telewizyjna 7a

600-595-420

Dział handlowy: tel. 507-094-102

Dział techniczno-projektowy: tel. 694-335-053

biuro@energiaswietlna.pl